Polityka prywatności

W serwisie psychologiawszkole.pl dbamy o to, aby Twoje dane osobowe były bezpieczne.

 

Jakie gromadzimy dane i w jaki sposób?

  1. Pliki "cookies" - małe pliki tekstowe, które serwis psychologiawszkole.pl zapisuje na Twoim dysku, niezbędne do celów statystycznych (mierzenie oglądalności) oraz logowania. Wyłączenie obsługi plików "cookies" przez przeglądarkę internetową w żadnym wypadku nie pozbawia Cię dostępu do naszych produktów ani możliwości robienia zakupów.
  2. Dane osobowe - czyli po prostu imię, nazwisko, adres zamieszkania lub inny adres pocztowy, adres e-mail, numer telefonu itp. Informacje te zbieramy wyłącznie za Twoją zgodą. Nigdy nie udostępniamy tych danych firmom i osobom trzecim.
  3. Informacje, które podajesz przy zakładaniu konta, służą do realizacji Twoich zamówień (w celu realizacji płatności dane adresowe przekazywane są serwisowi PayU) oraz do celów statystycznych. Przechowujemy te dane w naszej bazie.
  4. Informacje, które podajesz biorąc udział w konkursach i promocjach (jeśli nie wymagają one posiadania konta w psychologiawszkole.pl). Dane te są usuwane z bazy niezwłocznie po zakończeniu konkursu i rozesłaniu nagród i są wykorzystywane wyłącznie na potrzeby konkursu. Jeśli jesteś zarejestrowany w serwisie, możesz przeglądać i zmieniać swoje dane. Jeśli chcesz całkowicie usunąć konto, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, mailowo lub telefonicznie – 41 343 28 43.

 

Jak chronimy Twoje dane?

  1. Procedura pozwala na kontakt z danymi osobowymi wyłącznie osobom, którym jest to niezbędne do wykonywania pracy (np. Biuro Obsługi Klienta).
  2. Informacje są przechowywane w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko ich zniszczenia lub utraty.
  3. Zabezpieczamy dane fizycznie (np. przed awarią sprzętu) jak i elektronicznie (np. przed atakiem hackera).
  4. Nie udostępniamy Twoich danych firmom i osobom trzecim.
  5. Nie gromadzimy numerów kart kredytowych ani kont bankowych. Informacja o numerze karty lub numerze konta wędruje od razu do firmy PayU, zajmującej się pośrednictwem w realizacji płatności, z pominięciem psychologiawszkole.pl. Dane te są przesyłane bezpiecznym protokołem SSL, który zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo połączeń w Internecie. Identycznych zabezpieczeń używają banki internetowe. Działamy w myśl wymogów prawodawstwa polskiego.

 

Jeśli jakaś kwestia jest dla Ciebie niejasna lub masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami